O MNĚ – PROFESNĚ

Jmenuji se Filip Rohan a jsem realitní makléř. Narodil jsem se a bydlím v Ostravě. Zde a v blízkém okolí také pracuji. Ve svém životě jsem již zkusil mnoho zaměstnání – od podnikání, manuální práce až po vedoucí manažerské pozice. Pracoval jsem v oboru stavebnictví, obchodu nebo kultuře. Měl jsem to štěstí, že mne práce vždy bavila a naplňovala.
Jsem rád, že totéž mohu říct také o své současné práci, díky které se denně setkávám a poznávám nové lidi. Realitám se věnuji od roku 2014, kdy jsem své jméno spojil s realitní kanceláří ostravskárealitní.cz. Abych mohl svým klientům poskytnout opravdu komplexní služby spojené s prodejem a koupí jejich nemovitosti, v témže roce jsem se začal zabývat také poskytováním finančních a pojišťovacích služeb. Díky složeným zkouškám a zápisu v registru ČNB jsem schopen zajistit svým klientům také financování a pojištění jejich bytu či domu.

Mým cílem je zajistit pro Vás ten nejlepší průběh prodeje Vaší nemovitosti, a to za co nejlepší cenu a v co nejkratším čase, zahrnující prodejní i poprodejní servis.

  • v nabídce mám pouze úzké portfolio nemovitostí (máte tak jistotu, že se vám můžu věnovat na 100%)
  • zvěřejněním inzerátu na prodej to pro mě nekončí (skutečná práce profesionálního realitního makléře teprve začíná) – vaší nemovitosti udělám takový marketing, aby se stala nejlepší nabídkou v celém okolí
  • investuji svůj čas i peníze do toho, aby prodej vaší nemovitosti proběhl hladce a co nejdříve
  • nastavíme si jasná a jednoduchá pravidla spolupráce, a to po dobu, která nám vzájemně bude dávat smysl
  • budu s vámi vždy jednat na rovinu a hrát fér (to samé čekám i od vás)
  • budu vás pravidelně informovat o tom, jak prodej probíhá

 

O MNĚ – SOUKROMĚ

Jsem šťastný otec dvou malých kluků – Vojty a Honzíka a rodina je mým největším koníčkem. Čas je to nejcennější co máme a proto jej pokud možno trávíme všichni čtyři společně. Často cestujeme a aktivně trávíme volné chvíle. Máme rádi přírodu, sport, dobré jídlo, své přátele…

 

ZÁLEŽÍ MI NA VAŠÍ SPOKOJENOSTI, PRACUJI NA ZÁKLADĚ DOPORUČENÍ.
POMÁHÁM LIDEM A TO MNE ŽIVÍ.